Transport drobnicowy (niepełnokontenerowy)

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży spedycyjnej mamy świadomość, że nie przy każdej przesyłce opłaca się wynajmować całą powierzchnię kontenera. Doskonale wiemy, że ładunek, który ma dotrzeć do firmy lub do jej klienta, jest niekiedy na tyle mały, że nie zajmie całego pojemnika, a mimo to musi przecież dotrzeć na czas.

Prologus Sp. z o.o. posiada siatkę agentów o zasięgu krajowym oraz globalnym, dzięki której w naprawdę krótkim czasie możemy zapewnić naszym Klientom potrzebną im przestrzeń w kontenerze. Szybka i skuteczna konsolidacja neutralnych przesyłek różnych dostawców możliwa jest przede wszystkim dzięki naszym regularnym liniom drobnicowym, które obejmują zarówno transport morski, jak i drogowy oraz kolejowy. Korzystając z naszych usług dotyczących obsługi przesyłek niepełnokontenerowych (LCL), z pewnością zaoszczędzą Państwo czas, zarówno swój, jak i swoich klientów, a także pieniądze.

W ramach skonteneryzowanych dostaw LCL zapewniamy:

  • zaplanowanie trasy przesyłki;
  • umieszczenie jej w harmonogramie;
  • koordynację dostawy ładunku do miejsca przeznaczenia;
  • odpowiednie zabezpieczenie towaru w kontenerze;
  • atrakcyjne stawki frachtowe wyliczane wg rzeczywistej miary i wagi przesyłki;

Prologus Sp. z o.o. jest gwarantem płynnego oraz terminowego przepływu towarów. Podejmując z nami współpracę otrzymują Państwo możliwość wykonywania jednorazowych, a także regularnych dostaw eksportowych lub importowych do wybranego przez siebie celu zarówno w kraju, jak i na całym świecie.