Przeładunki

Kompleksowa obsługa transportów morskich, kolejowych i kombinowanych, zarówno w relacjach importowo-eksportowych, jak i tranzytowych, to priorytet naszej agencji spedytorskiej.

Spedycja morska

Aby zapewnić Państwu profesjonalne wsparcie na każdym etapie dostawy, nawiązaliśmy współpracę z krajowymi, a także światowymi terminalami portowymi, również przeładunkowymi. Partnerskie stosunki z portami umożliwiają nam więc realizowanie pełnego zakresu usług spedycyjnych, które obejmują nie tylko zaplanowanie połączenia, czy też umieszczenie ładunku drobnicowego w harmonogramie, lecz także fachową obsługę przeładunków wykonywanych na całej trasie dostawy.

Zapewniamy profesjonalne przeładowywanie:

  • drobnicy;
  • kontenerów;
  • ładunków ponadnormatywnych;
  • towarów masowych (surowców, biomasy, zboża i nawozów).

Wyposażenie współpracujących z nami terminali, które obejmuje zarówno specjalistyczne dźwigi, suwnice i ładowarki, jak i środki transportu wewnętrznego, pozwala nam na rozładowywanie i ponowne załadowywanie towarów zarówno z i na feeder dostawczy, samochody ciężarowe, a także z oraz do wagonów kolejowych.

Spedycja kolejowa

Sprawne i skuteczne przeładunki gwarantujemy również w ramach transportu kolejowego organizowanego z i na Ukrainę oraz Białoruś, a także z i do Rosji, gdzie na przejściu granicznym konieczne jest przeniesienie ładunków z wagonów normalnotorowych na szerokotorowe i odwrotnie. Jesteśmy w stanie wyładować i załadować na nowe wagony materiały sypkie, płynne, a także różnej wielkości ładunki sztukowe.